Mezinárodní chovatelská stanice boloňských psíků

Maty Ve Maria

Debbie Maty Ve Maria, 2015 Dasty Maty Ve Maria, 2015 Keisy Queen, 2012 Flower, 2012

Debbie, Dasty, Keisy, Flower

anglická verze

Naše štěňátko boloňského psíka

Jsme schopni se o štěňátko postarat a dát mu dostatečnou péči a kvalitní krmivo? Chceme ho na celý jeho život? Jsme ochotni změnit kvůli psovi své zvyky? Budeme mít na něho čas? Nejsme na pejska alergičtí nebo někdo z rodiny? Máme-li v tom jasno, kontaktujte mě a zarezervujte si štěňátko.

Cathie - 5 let Cathie - 8 týdnů Cathie - 11 dnů

Vše začíná tím, že si zamluvíme štěňátko

Štěňátko můžete v naší chovatelské stanici navštívit v době od ukončeného 4. týdne. Je to důležitá socializace pro štěňátko. Každé štěně má svoji povahu a všechno negativní se na něm podepíše, proto prosím štěňátka respektujte. Pokud máte již nějakého jiného pejska, nechte ho doma. K nám na návštěvu Váš pejsek nemůže - musel by počkat v autě. O infekčních nemocech, virózách a průjmech... se myslím zmiňovat nemusím. V takovém případě je vždy nutné návštěvu odložit.

Doma si všechno pro štěně připravíme

Děkuji všem majitelům mých štěňátek za pečlivou přípravu na příchod nového člena rodiny.

pro Dennyho pro Cathie pro Crisse

Než si štěňátko přivezeme domů

Odstraníme všechna nebezpečí. (nezajištěné el. kabely, zásuvky, prací prášky dáme na nedostupná místa) Nebezpečné jsou i pokojové rostliny. Některé druhy jsou jedovaté.

Jedeme si pro naše štěně

Tento den je pro štěňátko velmi náročný, nejedná se už o návštěvu, ale dnes si ho odvezete domů. Nejlepší je, pokud přijedou pro štěně dvě osoby - jeden řídí a druhý se věnuje štěněti. Chci Vám předat štěňátko v klidu a pohodě, vysvětlit další postup očkování, odčervování a také zodpovědět všechny další Vaše otázky.

Pro bezpečnost štěněte doporučuji s sebou přepravku, tašku s pevným dnem nebo bezpečnostní postroj do auta.

Dasty - 3 měsíce Debbie - 15 týdnů Cathie - 8 týdnů

Naše štěňata jsou pouze s FCI průkazem původu.

Průkaz původu je zárukou, že Vám z daného štěňátka vyroste dospělý jedinec svého plemene. I když se jedná o štěňátko s průkazem původu, neznamená to, že každé narozené štěně bude budoucím výstavním šampionem. Do nových domovů naše štěňátka odcházejí nejdříve ve věku 9 týdnů.

Fenky a štěňátka krmíme superprémiovým krmivem. Štěňátko z naší chovatelské stanice boloňských psíků si odnesete s kupní smlouvou, FCI rodokmenem, očkované, odčervené, očipované, s cestovním pasem a balíčkem pro štěně do začátku.

důležité dokumenty Debbie - 4,5 měsíce Alessio - 3 měsíce

Péče o naše štěňátko

Všechny důležité informace najdete ve štěněčí příručce, kterou s sebou dostanete.