Bolognese kennel (FCI)

Debbie Maty Ve Maria, 2015 Dasty Maty Ve Maria, 2015 Keisy Queen, 2012 Flower, 2012

Debbie, Dasty, Keisy,Flower

Guest book

Your messages, thank you bolognese dog


Zuzka+ Beník + Montík, 28. 11. 2010

Ahoj, po dlouhé době jsem zavítala na tvoje stránky a opět musím říct, že je na co koukat, jsou stále milé a je vidět, že tě práce na nich baví. Tak se mějte pěkně a pusinku na čumáček pro Flo.

bolognese dog Julie replies:

Díky Zuzi


Biško a Damišek, 24. 11. 2010

Nakukujeme stále a vždy my dva kulíšci se kocháme. Máte to tady moc pěkné. Pac a pusu posílají pro Flo Biško a Damišek.

bolognese dog Julie replies:

Děkujeme nakukujícím kulíškům a Darče


Biško a Damišek, 13. 09. 2010

My kulíšci dva s Havířova posíláme velikou gratulaci za krásné úspěchy na výstavách. Obě jste dobré ani jeden by to bez toho druhého nezvládl, a proto jste super sehraná dvojka. Pac a pusu od kamošu Biška a Damiška.

bolognese dog Julie replies:

Díky Darčo.


Dáša, 16. 06. 2010

Opravdu moc krásné stránky a super zpracování!

bolognese dog Julie replies:

Děkuji za pochvalu


Zuzka + Benik, 12. 06. 2010

ahoj, zdravíme s Beníkem z Brna, nové stránky jsou fakt moc pěkné, je vidět, že si s nimi dáváš práci, ale stojí to za to. Jsi fakt šikovná.

bolognese dog Julie replies:

Děkuji za pochvalu.


Majka, 12. 06. 2010

Ahoj, tak stránky fungují a jsou úplně super. Jsou přehledné a moc pěkně zpracované. Jsi šikulka. Moc pozdravů Flo od taťuldy Uga.

bolognese dog Julie replies:

Moc děkuji za pochvalu i za pomoc a pozdravuj od nás nejen Uga, ale celou smečku.


Jana, 08. 06. 2010

Julinko, musela jsem zase nakouknout. Nové stránky jsou rozhodně hezčí a Flo je úžasná. Chtělo by to víc výstav, protože Flo každého porazí. Je nejkrásnější. Moc Vám fandím.

bolognese dog Julie replies:

Díky, ale další výstava bude asi až v září.


Monika, 17. 05. 2010

Ahojky, brouzdala jsem po těchhle stránkách asi 2hodiny, všechno jsem si pročetla, prohlídla fotky, a moc moc chválím autorku stránek, líbí se mi, že fotky prokládá vyprávěním, fotky mají šmrnc, a taky se zde najde vše, co k boloňáčkům patří moc se mi líbí, že jste se podělili i se zkušeností s Endym, a udělali jste tu pro něj vzpomínku. při příběhu, se mi tajil dech, a vyloudila slza. Závěrem chci popřát další úspěchy Flo na výstavách, hodně zdravíčka všem pejskům na světě a pac a pusu.

bolognese dog Julie replies:

Moc děkují. Pochvala mě potěšila.


Jana, 17. 05. 2010

Pane Bože, Flo je tak krásná. Nejkrásnější boloňáček, kterého jsem měla možnost vidět. Koukám, že výstavy také zvládáte dobře. Paráda

bolognese dog Julie replies:

Děkuji za Flo. Je to naše zlatíčko a jsem moc ráda, že ji mám.


Hanyska, 26. 04. 2010

Julinko koukla jsem na nové fotky v dinosauřím parku nádhera. Flo je krásná a její krásu podtrhuje šikovná fotografka. Táňa

bolognese dog Julie replies:

moc děkuji za pochvalu


Zuzka+ Beník, 23. 03. 2010

Blahopřejeme Flo k pěknému výsledku na její první výstavě. Jen tak dál.

bolognese dog Julie replies:

Zuzi moc děkuji za pomoc s Flo.


Radka V, 24. 02. 2010

Ahojky Julčo, máš tu spousty nových, pěkných a účelných věcí. Je vidět že tě to moc baví a s Flo si krásně užíváte života. A to je moc dobře jen tak dál. Budem vždy držet palečky a pacinky.

bolognese dog Julie replies:

Radko moc děkuji i za ty palečky a pacinky ty budem moc potřebovat.


Anita, 14. 02. 2010

Flo is beautiful! I liked watching her on the videos. Congratulations!

bolognese dog Julie replies:

Thank you very much.


Jana, 07. 02. 2010

Dobrý den. Nedalo mi to a opět jsem se k Vám musela podívat, protože vždy je na co koukat. Flo je úžasná a čím dál krásnější. Určitě na výstavu běžte. Byla by to škoda, kdyby takovou krásnou holku nikdo neviděl. Budu Vám fandit.

bolognese dog Julie replies:

Moc děkuji a jsem ráda, že se stránečky pořád líbí. A také děkuji za podporu ohledně výstav, moc ji potřebujeme.


Zuzka + Beník, 16. 01. 2010

Ahoj Julčo, moc ráda koukám na tvoje stránečky, najdu zde vždy něco nového a kouzelného, prostě stránky jsou každý den zase nové a lidičky to tak nutí se sem stále vracet, aby o něco nepřišli. Jen pokračuj a budeš mít stále o návštěvnost postaráno.

bolognese dog Julie replies:

Zuzko moc děkuji


Jana, 12. 01. 2010

Máte moc krásné stránky a ještě krásnější fenečku Flo. Přeji, aby Vám dělala jen radost a hlavně aby byla zdravá... Také máte moc krásné fotky. No, prostě celý web je nádherný.

bolognese dog Julie replies:

Děkuji moc mě to potěšilo.


Ugo, 11. 01. 2010

Ahoj Flo, Tak vidím, že rosteš do krásy. Jsi moc hezká fenečka. Páníčci z tebe mají jistě radost. A už se učíš trochu poslouchat? Jak jsem viděl, tak spíš poslouchají páníčci tebe (ale to je dobře omotat si pánečka kolem prstu, to ti všechny lumpárny hned odpustí). A pozdravuj Fany, bydlí s tebou? Jestli ano, tak to máš koplice pro lumpárny. Tak ahojte holky a doufám že se někdy uvidíme. Váš tatík Ugo.

bolognese dog Julie replies:

Moc děkuji, Fanynka s námi nebydlí. Moc mě potěšilo že jste jsem nakoukla, jinak Flo nám opravdu děla zatím jenom radost. Je to naše číslo a máme ji moc rádi.


HANYSKA, 02. 01. 2010

Krásné stránky-šikulka. Příběh o Endíkovi moc smutný vžene slzy do očí. Holt byla to smůla, nemoc si nevybírá. Teď už snad bude jen samá radost s Flo je nádherná a možná tu výstavu zkus. Mohou od 4 měsíců. A jako prtě určitě nějaký vavřín dostane. Hodně úspěchů přeje Táňa.

bolognese dog Julie replies:

moc děkují s výstavou si to rozmyslím.


Zuzka, 24. 11. 2009

Mohu jen gratulovat!!! Stránky jsou moc pěkné. Opravdu milé a z tvého psaní o Flo je vidět, jak moc ti přirostla k srdíčku. Láska je to nejdůležitější,  co tito chlupáčci potřebují!!! Štěně je jako malé dítě, které se taky mění před očima. A já ti s Beníkem přeji, aby jsi se mohla s Flo radovat z každého společného okamžiku - věř, že tyto okamžiky se už nevrátí. Hodně foťte, ať máme co prohlížet.!!!

bolognese dog Julie replies:

moc děkuji...


Alča, 20. 11. 2009

Konečně máte Flo doma, ať se má dobře nebo si pro ni přijedu!!!


Radka V, 18. 11. 2009

Moc pěkně udělané stránky. Jsi šikulka. Přejeme s holkami mnoho šťastných chvil strávených s Flo a ať již vás čeká jen to krásné. Těším se, jak se ti to tady bude pěkně dál rozvíjet Radka, Amee a Savča


Svatka, 17. 11. 2009

Moc pěkné stránečky, jen tak dál.


Ann a Meggie, 17. 11. 2009

přejeme mnoho šťastných chvil plných lásky s malou Flower. Pusu posílá Meggie.


Biško a Damiško, 17. 11. 2009

My dva kulíšci přejeme Flo to nejkrásnější místečko pod sluncem a to je u svých milujících paničku. Už aby to uteklo. Jinak stránečky se pěkně vyvíjejí. Novému přírůstků my dva kulíšci posíláme virtuálně pac pusu od Biška a Damiška.